Fantastische opbrengst trainingssponsorloop

Data en getallen op een rij: geheimtaal of fantastisch resultaat?
322 / 30-01-2021 / 08-01-2021 / 3 DRS / NL95RABO0307409678 / 34.000 / 40 / !!

Voor de insiders een reeks met een paar bekende getallen of data, voor u als lezer geven we graag een kleine toelichting!

In totaal 322 lopers liepen op 30-01-2021 voor het goede doel, een bijdrage voor de op 08-01-2021 afgebrande tribune, een gesponsorde trainingsloop die door de drie initiatiefnemers, Dennis de Wekker, Rogier Greebe en Saskia van Bergenhenengouwen, tot een onvergetelijk evenement werd omgezet doordat de vele rondjes die door onze jeugdspelers van Voetbal en Handbal zijn gelopen.

Door de gesponsorde rondjes werd veel, heel veel geld opgehaald, dat werd overgemaakt op TOGB rekening NL95RABO0307409678. Het bedrag? Wij vielen eerlijk gezegd een beetje van onze stoel: meer dan 34.000 Euro ! En dan moet er nog door 40 lopers op de genoemde rekening wat gestort worden.

Vanuit TOGB zijn we enorm verrast vanwege de giga opbrengst. En als TOGB zijn we super trots op al onze leden, vrijwilligers en hun families. Het toont maar weer eens aan dat we echt een fantastische vereniging zijn in deze bijzondere tijden.

De winnende lopers per leeftijdsgroep:
O6 Pim van der Tang
O7 Mason Vermeulen en Timo Kluinhaar
O8 Lucas Koudstaal
O9 Sepp den Ouden
O10 Jayden Aardoom
O11 Bodhi Greebe en Koen de Vries
O12 Jestin Limam
O14 Dyon van den Bulk en Tim van Ammelrooy
O16 Ken van Ammelrooy
En bij de handbal:
F:  Lien van den Bosch
E:  Elin van Veenendaal
D:  Roos Kneppers
C:  Senna Vijverberg

De prijzen en de catering werden mede mogelijk gemaakt door een serie sponsoren waarop wij bij TOGB trots mogen zijn:
De Berckelaer wonen en slapen
Dr Whoooow
Expert
Haluco
Jumbo
KNVB
Multicopy
Outdoor Valley
Snoepexpress

Lopers bedankt, sponsoren van de rondjes bedankt, organisatie bedankt!