Bleiswijk – Dinsdagochtend 22 september rond 10.45 uur zijn de hulpdiensten met spoed uitgerukt voor een verkeersongeval op de Hoekeindseweg in Bleiswijk. De bestuurder van een Picnic-bezorgauto raakte van de weg en kwam bekneld te zitten. Daarbij werd een lantaarnpaal uit de grond gereden.
Politie, brandweer en ambulancedienst kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer werd ingezet om het slachtoffer te bevrijden. Bij het eenzijdige ongeval raakten de Picnic-bezorgauto en een lantaarnpaal beschadigd.
Hoe het ongeval precies heeft kunnen gebeuren, is nog niet bekend. De politie doet onderzoek naar de toedracht.
Extra druk door werkzaamheden N209
Als gevolg van het ongeval is de Hoekeindseweg afgesloten voor het verkeer. Door weg- en asfalteringswerkzaamheden op de N209 tussen Bergschenhoek en Bleiswijk wordt verkeer momenteel via de parallelwegen geleid, waaronder de Hoekeindseweg. Hierdoor is het al enkele weken extra druk op en rond de N209 en de parallelwegen in Bleiswijk.



Meer nieuws van de redactie van Streekomroep Zoetermeer Lansingerland vind je op onze site, radio, tv en socials!








