Berkel en Rodenrijs – In de nacht van woensdag op donderdag is na een explosie brand uitgebroken in een bedrijfsverzamelgebouw aan de Industrieweg. De gevel raakte zwaar beschadigd. De brandweer haalde een man uit een van de panden. Ambulancepersoneel heeft hem nagekeken.
De hulpdiensten werden rond 02.45 uur gealarmeerd voor de gebouwbrand. Meerdere brandweer- en politie-eenheden kwamen met spoed ter plaatse. Bij aankomst was korte tijd sprake van uitslaande vlammen. Het incident werd opgeschaald naar middelbrand. De brandweer kreeg het vuur snel onder controle en controleerde daarna meerdere panden in het gebouw.
De man werd door de brandweer naar buiten gehaald en overgedragen aan de politie. Wat hij in het pand deed, wordt onderzocht. Na controle door ambulancepersoneel bleek vervoer naar het ziekenhuis niet noodzakelijk. Het is niet bekend of de man is aangehouden.
Door de explosie is grote schade ontstaan. Glasscherven lagen verspreid over de weg. De politie onderzoekt de oorzaak van de explosie.
De politie heeft zichtschermen bij het pand geplaatst. Medewerkers van de Forensische Opsporing zullen later sporenonderzoek doen.








Meer nieuws van de redactie van Streekomroep Zoetermeer Lansingerland vind je op onze site, radio, tv en socials!








